Elismerések és kitüntetések a Fizikai Intézet munkatársai részére az Egyetem ünnepi szenátusi ülésen

2019. november 12., 13:13

A Pécsi Tudományegyetem a Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából rendezett ünnepi szenátusi ülésén, melyen díszdoktorokat avatott, emlékgyűrűket, elismeréseket adott át, professzor emeritusi, címzetes egyetemi docensi címeket adományozott, a 2019. évi Felsőoktatási Intézményi Kiválósági Program keretén belül a Pécsi Tudományegyetem Tehetségcentruma Fiatal Kiválósága elismerésben részesítette Dr. Tóth Györgyöt, a Fizikai Intézet adjunktusát, valamint a Pécsi Tudományegyetem Szenátusának döntése értelmében Dr. Sapolov Anatolij, a Fizikai Intézet tudományos segédmunkatársa ünnepélyesen vehette át a Ph.D. fokozatát igazoló dokumentumot.

Eredményükhöz gratulálunk és további sikereket, jó egészséget kívánunk!